PLAZA YAPI

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

PLAZA YAPI,  kurulduğu  1989 yılından bu yana, Türkiye temsilcisi olduğu bir çok Avrupa firmasının banyo , mutfak ürünleri ile seramik karolarının ithalatını yapmakta ve bunların gerek kendi mağazasında perakende satışını  gerekse yılların deneyimi ile Türkiye’nin bir çok seçkin inşaat projesine  doğrudan  satışını sağlamaktadır.

(Bkz. Referanslar)

ÜRÜNLER

PLAZA YAPI’nın satışını yapmakta olduğu ürünler  arasında başta REX, FLOOR GRES, FAP, DEL CONCA ve REFIN olmak üzere bir çok İtalyan firmasına ait seramik karolar, GESSI ve HAFRO markalı batarya, armatür, aksesuar, duş ve spa sistemleri ve özel tasarımlı İtalyan banyo ve mutfak  mobilyaları yer almaktadır.

(Bkz. Markalar)

ÇİZİM - HİZMET

PLAZA YAPI, nihai müşterilerinin seçimlerine yardımcı olabilmek gayesiyle satış öncesinde mimari çizim ve bilgisayar ortamında canlandırma hizmetlerini de vermektedir.(Bkz. Tasarım)

Ayrıca, kendi bünyesindeki organizasyon ile ülkemizin seçkin mimar ve dekoratörlerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinerek prestijli projelerine en son trendlere uygun ürünleri beğenilerine sunmaktadır.

SHOWROOM

PLAZA YAPI’ nın Ekim 2013’te açtığı yeni Showroom’ da önümüzdeki 10 yılın banyo, spa ve yaşam mekanlarının yeni trendleri sergilenmekte. Demir- Çelik ile seramiğin sıcak uyumu  ve ahşap-tahta ile seramiğin şiirsel birlikteliği, banyo ürünlerinde tasarımın son harikaları…  Etiler-Alkent’teki yeni Showroom’da.